У Смілянському лісгоспі розповіли, як протидіють розповсюдженню коронавірусу

bcf00db4935394aeab73c124ebe086e5Коронавірус COVID-19 змінив звичне життя мільйонів людей. Введений на території держави карантин, диктує свої правила, яких необхідно дотримуватися. Обмеження стосуються усіх сфер діяльності, однак потрібно жити далі, зберігаючи спокій та здоровий глузд.

На період карантину у Смілянському лісгоспі розробили заходи щодо запобігання розповсюдження небезпечного віруса та затверджено оперативний план протиепідемічних заходів.

З працівниками підприємства постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, ведеться моніторинг епідемічної ситуації, скасовано особисті прийоми громадян, тимчасово обмежено відвідування сторонніми особами адміністративних приміщень лісгоспу, структурних підрозділів та іншого.

Працівники Смілянського лісгоспу забезпечені дезінфікуючими засобами, закуплені термометри для щоденного температурного скринінгу персоналу лісгоспу та його структурних підрозділів, запроваджено режим регулярного провітрювання та вологого прибирання.

Колектив чітко дотримуються усіх пунктів оперативного плану і не піддається панічним настроям, зазначають у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.