У Смілянському лісгоспі розповіли, чи готові до пожежонебезпечного періоду

88657f8cbc4d69dd6efb382efe28f4ad_resizeІз настанням теплої погоди нині підвищилася пожежна небезпека у лісових масивах. Основною причиною виникнення лісових пожеж залишається випалювання сухої трав’яної рослинності.

Згідно із наказом №15 від 06.03.2020 р. Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства пожежонебезпечний період оголошено з 13 березня, інформують у Смілянському лісгоспі.

У лісгоспі прийнято ряд комплексних заходів по попередженню лісових пожеж, організовані пожежні дружини, розпочато чергування лісництв та лісової охорони. Розроблено оперативно-мобілізаційні плани гасіння пожеж на 2020 рік, затверджені головами Смілянської та Городищенської райдержадміністрацій.

У цей період буде перекрито всі в’їзди в хвойні насадження, організовані їх патрулювання. Лісова охорона наразі починає активно працювати з населенням: проводить роз’яснювальну роботу із заборони розведення в лісі вогнищ. Забезпечує своєчасне виявлення загорань та їх гасіння в початкових стадіях.

Підготовку підприємства до пожежонебезпечного періоду перевірила комісія.

Зокрема, члени комісії перевірили розроблені оперативно-мобілізаційні плани залучення людей і техніки на гасіння лісових пожеж, провели огляд всіх технічних засобів пожежогасіння, зв’язку та інших матеріальних ресурсів, що використовуються для охорони лісів від пожеж. Окрім того, було проведено навчання з особовим складом пожежних дружин, працівниками лісової охорони та здійснено перевірку знань з питань пожежної безпеки.

У лісових масивах Смілянського лісгоспу поновили білборди, аншлаги, панно, плакати на протипожежну тематику.

Лісівники закликають усіх любителів відпочинку на природі бути максимально обачними, турботливими та дотримуватися усіх правил поводження у лісі, аби не допустити загорань, які можуть завдати непоправної шкоди.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.