У лісгоспі прозвітували, як працювала профспілкова організація

ac422422b164875eee03a2f9f46fbabaУ Смілянському лісгоспі відбулася профспілкова звітно-виборча конференція. Участь у ній взяли директор підприємства Юрій Сегеда, голова первинної профспілкової організації лісгоспу Надія Ковальська, головний економіст Світлана Живолуп та працівники структурних підрозділів. 

Надія Ковальська проінформувала, що протягом 5 років звітного періоду умови колективного договору виконувалися в повному обсязі. Протиріч щодо виконання колективного договору у сторін не було. 

Директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда зазначив, що профспілка працює успішно і продуктивно, будь-які питання вирішуються оперативно та в поточному порядку.

Роботу профкому за звітний період визнали задовільною.

Одним з питань конференції було обрання голови профспілки лісгоспу. У зв’язку з виходом Надії Ковальської на заслужений відпочинок, колектив обрав нового профспілкового лідера – секретаря керівника Анну Лобачову.

За співпрацю з галузевою профспілкою, вагомий особистий внесок у розв’язання питань, пов’язаних із захистом трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників Надія Іванівна відзначена Грамотою Президії Черкаської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

Директор лісгоспу Юрій Сегеда та трудовий колектив подякували Надії Іванівні за роботу, побажали їй міцного здоров’я і життєвих гараздів, а новообраному голові первинної профспілкової організації Анні Лобачовій – успіхів на новій посаді, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *