У Смілянському лісгоспі проводять благоустрій рекреаційних пунктів та зон відпочинку

924d9d2885fceb54f389850441a5c1baПро гарний настрій та чудовий відпочинок відпочивальників дбають працівники Смілянського лісгоспу, котрі приділяють чимало уваги створенню та облаштуванню рекреаційних пунктів, зон відпочинку та підрозділів до них. Таких зон відпочинку у лісгоспі 15. Працівників доглядають за ними та проводять благоустрій прилеглих територій.

Саме за цим заняттям фотооб’єктив і застав лісівників, які займалися фарбуванням, ремонтом та прибиранням у рекреаційних пунктах та зонах відпочинку.

Подбали тут і про сімейний відпочинок з дітьми – для малечі у деяких зонах встановлені гойдалки! Такі місця – справжня знахідка і незабутні враження на тлі мальовничої природи. Подібний відпочинок неможливо нічим замінити, адже природа багатогранна і цікава, у неї є чому повчитися і надихнутися…

Ліс дивовижний за будь-якої погоди та пори року і відпочинок у ньому незвичайний. Однак він має бути безпечним і для людини, і для природи. Тому будьте відповідальними гостями, бережіть природу та працю людей, котрі турбуються, аби ви почувалися максимально комфортно та отримали задоволення від перебування на природі, закликають у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *