У Смілянському лісгоспі провели навчання з цивільного захисту

187692327_815998915694090_2150600831625637096_nУ Смілянському лісгоспі пройшли функціональні навчання у сфері цивільного захисту, яке провели для керівного складу і фахівців підприємства, діяльність яких пов’язана з організацією заходів з питань цивільного захисту, а також представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.

Учасника навчань розпвіли про призначення, організаційну структуру, оснащення пожежного формування ЦЗ, ознайомили з функціональними обов’язками та планом приведення пожежного формування у готовність до дій за призначенням.

Крім того, на заняттях говорили про засоби індивідуального та колективного захисту; забезпечення оповіщення та зв’язку у надзвичайних ситуаціях; гасіння пожеж та засоби пожежогасіння і порядок їх застосування, способи та прийоми гасіння пожеж; надання само і взаємодопомоги в умовах надзвичайних ситуацій; вибухову та пожежну небезпеку на виробництві та рекомендації щодо дій під час виникнення пожежі та інше.

За підсумками проведеного навчання та перевірки отриманих знань слухачі отримали відповідне посвідчення, інформує пресцентр ДП «Смілянський лісгосп».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *