У Смілянському лісгоспі оновили протипожежну технічну базу

305663898_389530353345777_5149294380017829178_nУспіх виконання завдань залежить від якості технічного забезпечення. Коли ж робота пов’язана ще й із ризиками для життя – це обов’язкова необхідність.

У Смілянському лісгоспі завжди працюють на випередження, у напрямку вдосконалення та дотримання усіх вимог. Нині пожежна дружина підприємства поповнилася новими протипожежними комплектами, у складі яких нові сучасні шоломи, ліхтарі та кріплення до них.

Подібні оновлення, як і будь-які інші, потребують витрат. На ці комплекти у лісгоспі витратили понад 100 тис. грн.

Оновлення стосуються і більш масштабних елементів протипожежної підготовленості. Так, у Смілянському держлісгоспі постійно працюють над покращенням стану та розширенням кількості техніки.

До прикладу, крайній момент у Сунківському лісництві – створення протипожежного модуля, який складається із бочки для води, мотопомпи, пожежних рукавів та допоміжних знарядь: граблів, лопат тощо.

У екстремальних ситуаціях, як лісова пожежа, передовсім важливі безпека працівників та оперативність їх роботи. Із якісним сучасним забезпеченням поставлені завдання безумовно виконуватимуться відповідно, зазначили лісівники.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *