У Смілянському лісгоспі провели нараду щодо проблем обліку лісоматеріалів та відведення лісосік

56993655bd659a9556ee2843bde767f7На базі нижнього складу Смілянського лісгоспу відбулася науково-виробнича нарада з методичних підходів до відведення лісосік, проблем обліку круглих лісоматеріалів та реалізації лісопродукції. Зустріч відублася за участю представників Національного університету біоресурсів і природокористування, головних інженерів та головних лісничих держлісгоспів області.

У її роботі також взяли участь перший заступник начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Рутенко, начальник відділу лісового господарства Валентин Швець, головний спеціаліст сектору використання лісосировинних ресурсів та охорони праці Михайло Лещишин.

Привітав гостей та відкрив нараду директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда.

Завідувач кафедри таксації лісу та лісового менеджменту НУБіП Андрій Білоус зупинився на проблемах нормативно-довідкового забезпечення таксації лісу, проаналізував різні методи таксації об’єму круглих лісоматеріалів і таблиці для таксації та інше.

Про апробацію нормативів для прогнозування виходу круглих лісоматеріалів за класами товщини для сосни звичайної і берези повислої доповідав доцент кафедри Віктор Миронюк.

Своїми науковими напрацюваннями та спостереженнями з даного питання, поєднаними із практикою, з присутніми поділився заступник директора Смілянського лісгоспу Володимир Биченко.

А завершила нараду практична частина, де на прикладі підготовленого сортименту були проведені наочні заміри та визначення якості лісоматеріалу, інформують у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *