У Смілянському лісгоспі на охорону праці спрямували майже 250 тисяч гривень

14636499b9ab713233a5a19c8d9d8d34Одним із важливих та пріоритетних завдань для Смілянського лісгоспу є охорона праці і життя кожного працівника та недопущення виробничого травматизму.

У Смілянському лісгоспі розробили заходи для попередження розповсюдження віруса та затверджено оперативний протиепідемічний план.

З працівниками підприємства постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу, ведеться моніторинг епідемічної ситуації, скасовано особисті прийоми громадян директором, заступниками, лісничими, тимчасово обмежено відвідування сторонніми особами адміністративних приміщень лісгоспу, його структурних підрозділів.

Працівники забезпечені дезінфікуючими засобами, закуплені термометри для щоденного температурного скринінгу персоналу лісгоспу та його структурних підрозділів.

Протягом минулого року охороні праці на підприємстві приділяється значна увага, усі працівники лісгоспу забезпечені спецодягом та засобами захисту. Загалом на охорону праці у 2019 році було витрачено 249 тис. грн.

Під час проведення тижня охорони праці – із 27 по 30 квітня на підприємстві проводяться конкурси «Кращий за професією» та «Кращий підрозділ», за їх результатами буде відзначено переможців, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *