У Смілянському лісгоспі модернізували склад паливно-мастильних матеріалів

01bb63499228589cbeb7d2ffe5c0c1aaПротягом  останніх місяців у Смілянському лісгоспі тривали роботи з ремонту складу паливо-мастильних матеріалів, що функціонує на території лісопункту. Про це інформує прес-центр Смілянського лісгоспу.

Під час проведення робіт у лісгоспі відремонтували та замінили 4 резервуари для зберігання пального, оновили системи магістрального трубопроводу, заземлення, дихальних клапанів резервуарів та встановили нові паливно-роздавальні колонки вітчизняного виробництва. Після цього провели комплекс необхідних технічних випробувань обладнання.

Нині оновлений та модернізований склад швидко та якісно обслуговує техніку підприємства. Протягом дня тут заправляються паливом автомобільний транспорт та трактори лісгоспу. Автозаправник Андрій Хворостяний пройшов навчальні курси у Кропивницькому учбово-курсовому комбінаті і тепер отримані знання вправно застосовує на практиці.

Він розповідає, що із заміною обладнання працювати нині одне задоволення. Згадує, що до ремонту застаріле та зношене обладнання часто виходило з ладу, що гальмувало виробничі процеси.

Функціонування власного складу паливно-мастильних матеріалів забезпечує значну економію державних коштів на закупівлю палива. Так, оптові ціни, по яких підприємство закуповує світлі нафтопродукти, на 3-5 грн/л дешевші від роздрібних цін на АЗС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *