У смілянському колегіумі виховують еко-лідерів

20170608_102621_новый размерУчні та вчителі школи №3-колегіуму завжди пам’ятають слова відомого німецького письменника Йоганна Вольфганга Гете, який свого часу писав: «Хто не знає іноземних мов, той нічого не розуміє і в своїй рідній мові». Тому початок роботи мовного табору «Eco-leaders Camp» є справжнім святом для його учасників, адже іноземну мову діти хочуть знати так добре, як і рідну українську.
Бажаючих потрапити до мовного табору завжди багато. Тому спочатку учні проходять конкурсний відбір, адже попереду чекає не лише цікавий відпочинок, а й відповідальна робота.
Роботу мовного табору «Eco-leaders Camp» передусім зорієнтовано на формування внутрішньої мотивації через впровадження сучасних технологій, у тому числі інтерактивних форм, та використання різноманітних форм роботи.
20170607_091042_новый размерКожен наступний день мовного табору ретельно сплановано для того,  щоб дітям було максимально цікаво та комфортно. Саме тому вчителі іноземної мови активно залучають учнів до проектної діяльності, грають в ігри, знімають влоги та докладають максимум зусиль, щоб виховати свідомих еко-лідерів. Спілкування з іноземцями, які вже традиційно є незмінними гостями школи, сприяє підвищенню результативності вивчення іноземної мови та  полегшує процес оволодіння нею. Адже основна мета нашого мовного табору  – практичне застосування знання з мов, отриманих протягом навчального року. Так, дуже цікавим та змістовним було спілкування з нашим гостем, волонтером із Великобританії Андріаном Греєм, з яким діти обговорювали проблеми сміттєсортування та забруднення землі.
Для того, щоб усі плюси перебування дитини в мовному таборі спрацювали, вчителі англійської мови постійно вдосконалюють систему роботи з проектами для різних вікових категорій, яка передбачає активний діяльнісний підхід та практику всіх комунікативних навичок. Творче використання адаптованих автентичних матеріалів  спрямоване на розвиток соціокультурних компетенцій.
Про свої успіхи і відкриття наші майбутні еко-лідери розповідають у щоденних стіннівках, що випускають із великим задоволенням.
Ми віримо, що таке поєднання навчання із захоплюючим відпочинком допоможе нашим учням у майбутньому стати справжніми європейцями!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *