У смілянському колегіумі розповіли як зацікавлюють школярів до навчання

CIMG0130Велика роль у підготовці учня до подальшого життя, його самореалізації відводиться саме вчителеві початкових класів. Звичайно, навчальна програма для початкової школи передбачає чітко сформовані завдання для вчителя. Проте, останнім часом у дітей знижується бажання вчитися. Як зацікавити їх у навчанні?

Саме використання інноваційних форм роботи дає змогу вчителям залучати дітей до створення творчих робіт; пошукової роботи; оформлення результатів роботи у вигляді різних проектів за певними темами.

Особливу увагу вчителі початкових класів школи №3-колегіуму приділяють інтерактивному навчанню. Використовують такі форми навчання, як «Мікрофон», «Ланцюжок», «Коло ідей», «Аукціон», «Мозковий штурм», «Ґронування», «Чистий аркуш», «Дерево знань», «Асоціативний кущ», «Навчаючи – вчуся», рольові ігри; групові дискусії; метод проектів та ін. Педагоги зацікавлюють дітей різноманітними творчими завданнями, казковими сюжетами, музично- дидактичними та театралізованими іграми.

Досвід роботи педагогів молодших класів дає розуміння того, що клас на уроці, а тим більше поза уроком, не є однорідною безликою масою з єдиною думкою, однаковим світосприйняттям. Клас – це тимчасовий колектив особистостей, неповторних індивідуальностей. А завдання вчителя – допомогти кожній дитині розкрити свій талант, свою «родзинку» і реалізувати себе як творчу особистість.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.