У смілянському колегіумі розповіли про створення нового освітнього простору

IMG_20171123_084843_новый размерУ минулому році педагогічний колектив школи №3-колегіуму став  переможцем конкурсного відбору учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини». У жовтні цього року відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України в рамках Концепції нового освітнього простору, школа №3-колегіум отримала три сучасні мультимедійні комплекси та комплекси «Einstein».

«Einstein» – це якісна цифрова лабораторія, що дозволяє здійснювати найрізноманітніші виміри з предметів природничого циклу, виконувати лабораторні, практичні та демонстраційні досліди. Лабораторія забезпечує автоматизований збір та обробку даних, дозволяє відображати хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, показників приладів. Це ідеальне рішення для організації дослідницьких робіт на уроках фізики, хімії, біології.

Сьогодні учні школи №3-колегіуму разом з вчителями проводять дослідження, мають можливість не тільки в теорії, а й на практиці вивчати молекулярну фізику, термодинаміку та гідростатику, електрику та магнетизм, оптику та будову атома. Робота з таким сучасним обладнанням – це величезний крок уперед на шляху створення нового освітнього простору у закладі.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *