Педагогіка партнерства у смілянському колегіумі

20190603_110224В основі педагогіки партнерства лежить взаємодія, спілкування та співпраця між учителем, батьками та дитиною.

Педагоги школи №3-колегіуму глибоко переконані, що взаємна продуктивна співпраця вчителя з батьками впливає на формування життєвих компетентностей дитини і сприяє заохоченню її навчальних досягнень. 

У школі-колегіумі співпраця із батьками налагоджена так, що вони із задоволенням відгукуються на прохання вчителя про допомогу, бо розуміють, що це стосується їхніх дітей. Спільні родинні екскурсії, відпочинок на природі гуртують класний колектив. А спілкування в онлайн-чатах має бути таким, щоб кожен з батьків відчув себе членом однієї великої родини.

Діліться процесом підготовки до свята, своїми ідеями, фото роботи дітей на уроці, їхніми успіхами, вітайте зі святами, частіше запитуйте їхньої думки, покажіть, що вона важлива для вас. Залучайте батьків до проведення уроків, свят, тренінгів. Перетворіть батьківські зустрічі не на аналог батьківських зборів, а на затишний «відпочинок за філіжанкою кави». Цінуйте їхній час та їхні зусилля і успішне та позитивне партнерство вам гарантовано!

Наталія Маценко,

вчитель початкових класів школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *