У смілянському колегіумі розповіли про нові інструменти навчання

IMG-99e82f00ecb3a4dde3ea5f5878892bd4-VМультимедійна дошка є необхідним засобом навчання на кожному уроці у 21 столітті. Багато вчителів стверджують, що матеріал, представлений на дошці, легше сприймається учнями, і процес його засвоєння йде активніше.

Інші педагоги мають абсолютно протилежну точку зору. Вони переконані, що інтерактивна дошка – це своєрідна іграшка, мотивує лише короткостроково, а далі стає нецікавою.

Вчителі школи №3-колегіуму переконані, що мультимедійна дошка – це найкращий помічник учителя, і зовсім не важливо, який предмет вивчається.

Це інструмент, який відкриває нові можливості у вивченні англійської мови. Учні обожнюють працювати з мультимедіа. Саме тому вчителі іноземних мов на уроках постійно використовують багато програм, навчальних відео, інтерактивних платформ та ігор, які дозволяють не лише вивчати мову, а й виступають потужним мотиватором, який сьогодні так необхідний для учня 21 століття. 

А іще наші педагоги впевнені в тому, що критично важливо бути творчим вчителем і мати бажання зацікавити учнів на уроці та утримати мотивацію протягом вивчення курсу англійської мови.

Наталія Голоднюк,

учитель англійської мови школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *