У смілянскому коледжі влаштували віртуальну мандрівку в Японію

Відповідно до Плану заходів на виконання Указу Президента України «Про проголошення 2017 року Роком Японії в Україні» в Смілянському коледжі харчових технологій було проведено культурно-масовий виховний захід «Японія –  країна вранішнього сонця», який підготували студенти на чолі з викладачем філософських дисциплін О.В.Стеблиною.
В рамках заходу проведено мультимедійну презентацію «Мандрівка до Японії» та перегляд відео фільму про дивовижну країну.

Традиційні казкові персонажі народного фольклору Японії – Принцеса (Прядко Ольга, гр. МД16) та Чаклун (Дмитро Тимошенко, гр. МЕХ16) створили атмосферу протистояння  добра і лиха. Злий Чаклун заважав Принцесі у порятунку мешканців селища,  ставив всілякі перепони, але в усіх випробуваннях перемогли мужні воїни світла Владислав Андрусік (гр. КВП 17), Богдан Козаченко (гр.ОКС16) та Геннадій Дуброва (гр. ПСК16), продемонструвавши свої вміння з національних видів боротьби айкідо, карате і кудо.

Японські народні танці у виконанні Каріни Холоденко, Кристіни Галети (гр.ВЦР17), Марини Вороніної (гр.ОРГ16) та Анжеліки Прокопенко (гр.МД16) своєю мелодійністю зачарували глядачів.

Під час заходу Софія Касян (гр. ОМР17) представила вишукану чайну церемонію країни.

Анна Буряченко (гр. ПСК15) та Ярослава Рябокінь (гр. ВХК15) провели  майстер-клас з власного творчого хоббі – HandMade, і студенти мали змогу своїми руками створювати  символи Японії –  ікебани та сакуру.

Віртуально мандруючи країною вранішнього сонця, молодь багато нового дізналася про історичні факти, традиції та самобутню культуру Японії, інформує прес-центр коледжу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *