У смілянському коледжі влаштували економічний брейн-ринг

649_1541090750_20181031_111448В рамках проведення тижня циклової комісії «Менеджменту, підприємницької діяльності і фінансів» у Смілянському промислово-економічному коледжі влаштували економічний брейн-ринг, присвячений «Дню менеджера». Учасники змагань змагалися у конкурсах «Презентація команд», «Бліц- питання», «Гонка за лідером», «Ти мені – я тобі» та «Реклама».

Глядачі стали учасниками конкурсу «Економічний словник». Для проведення брейн-рингу та оцінки роботи команд було створено експертну комісію-журі в складі викладачів коледжу.

Учасники двох команд з’ясовували, хто кмітливіший та спритніший. Захід пройшов на високому емоційному підйомі, в цікавій, напруженій атмосфері, студенти проявляли свою ерудицію, мислення та взаємовиручку. Під час змагань студенти мали змогу розширити свій світогляд, зазначають організатори.

Перемогу здобула команда групи ОР-9-16 – «Майбутнє нації». Проведення подібних змагань серед студентів сприяє не лише підвищенню інтересу до економічних знань та урізноманітненню навчально-виховного процесу, а й розвиває творче мислення, ініціативу студентів, впевнені у промислово-економічному коледжі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *