У смілянському коледжі онлайн День відкритих дверей присвятили спеціальності “Галузеве машинобудування”

103368476_3303153483049107_2725734699452169798_n6 червня відбувся у коледжі харсових технологій вп’яте за час карантину провели онлайн День відкритих дверей. Цього разу абітурієнтів та гостей запросили на презентацію спеціальності “Галузеве машинобудування”.

У форматі “круглого столу” на зустріч зібралися викладачі інженерної механіки, студенти 3-4 курсів, майбутні абітурієнти.

До конференції також приєдналися випускники минулих років з різних кутків України та з-за кордону. Майбутніх абітурієнтів ознайомили з особливостями та перспективами освітніх програм спеціальностей.

Механіки-машинобудівники на біржу не стають – це гасло підтвердили своїм життєвим успіхом випускники спеціальності, нині – провідні спеціалісти галузі: Сергій Мудрицький, Юрій Бойко, Микола Шиян. Вони розповіли про студентські роки в коледжі, поділилися професійними досягненнями, побажали зробити правильний вибір у житті.

Випускники коледжу, студенти різноманітних закладів вищої освіти – Андрій Гирич, Артем Доброноженко, Едуард Кіменко, Володимир Черненко подякували викладачам і майстрам виробничого навчання за ґрунтовні, фундаментальні знання та високий рівень практичної підготовки.

Осторонь не залишилися і студенти 3 та 4 курсів. Вони поділилися своїми враженнями від навчання, проходження практик на виробництві, перспективами працевлаштування та активного дозвілля в навчальному закладі.

У коледжі вдячні усім, хто завітав на День відкритих дверей та запросили абітурієнтів на навчання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *