У Смілянському коледжі харчових технологій визначили «Студента року»

DSC_2141Щороку у Смілянському коледжі харчових технологій проводиться конкурс «Студент року», в якому беруть участь молоді, енергійні й амбітні студенти цього навчального закладу. При відборі кандидатів враховували особливі здобутки та досягнення у різних сферах студентського життя, презентацію соціального проекту,  громадську активність та високі успіхи в навчанні.

Про це інформує прес-центр СКХТ. Змагання в цьому році відбулося надзвичайне, адже змагались сильні особистості, кожен з яких є справжнім лідером та переможцем І етапу конкурсу на своєму відділенні: «Автоматизації і комп’ютерних систем» – Валентин Артеменко (гр. ПСК14), Анна Буряченко (гр. ПСК15), «Харчових технологій та менеджменту» – Владислав Гаврилко (гр. ВХК14), Вікторія Косенко (гр. ВХК14), «Інженерної механіки» – Назар Щербак (гр. ОМР14), Михайло Хінціцький (гр. МЕХ14).

Оцінювало їх компетентне журі за такими критеріями: творчий та яскравий підхід у підготовці до конкурсу, актуальність та реалізація соціального проекту, сформованість комунікативних, креативних здібностей, володіння засобами самовираження, лідерські якості, аргументованість у відстоюванні точки зору.

Під час конкурсу учасники презентували своє портфоліо, у якому вказували свій рівень навчальних досягнень, а також представляли дипломи, грамоти, посвідчення, подяки, інші матеріали, що характеризують учасника конкурсу, його громадську діяльність. Різнобічні інтереси студентів розкрив етап «Світ моїх захоплень». Найбільшу зацікавленість журі викликав етап «Соціальний проект», адже кожен проект містив в собі цікаву ідею та був готовий до реалізації.

Журі оцінювало конкурсантів за різними номінаціями і обирали найуспішніших та найактивніших студентів коледжу, щоб підвести остаточні підсумки.

Рішенням журі золотим призером конкурсу «Студент року-2017» та переможцем номінації «Гордість коледжу» став Валентин Артеменко.

Михайло Хінціцький – срібний призер конкурсу та переможець номінації «Лідер»

Назар Щербак– бронзовий призер конкурсу та переможець номінації «Вдалий старт»

Анна Буряченко – переможець номінації «Творчий зліт»

Вікторія Косенко – переможець номінації «Студент-інтелектуал»

Владислав Гаврилко – переможець номінації «Майбутній освітянин»

Переможці конкурсу були нагородженні грошовими сертифікатами від Первинної профспілкової організації СКХТ НУХТ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *