У Смілянському коледжі харчових технологій влаштували кіберспортивний турнір

DSC_5360В Смілянському коледжі харчових технологій Національного університету харчових технологій Первинною профспілковою організацією студентів СКХТ НУХТ та студрадою коледжу був проведений ІІІ турнір з кіберспортивної гри «FIFA-15» для студентів коледжу та учнів шкіл.

Розпочався турнір із жеребкування, яке з самого початку охопило учасників інтригою та духом суперництва. Кожен учасник з нетерпінням чекав свого матчу, підтримуючи в цей час голосними кричалками кожну атаку, яка відбувалася на екрані.

Перше коло було складним – кожен гравець хотів показати, що він кращий, та пройти в четвертьфінал турніру. З кожним наступним колом грати ставало все складніше та складніше. І вже в півфіналі на нас чекали одні із самих захоплюючих та складних матчів.

Фінальний матч закінчився з рахунком 2-0 на користь Микитенка Сергія, який і став переможцем третього турніру СКХТ НУХТ з кіберспортивної гри FIFA-15.

Для всіх конкурсантів була організована брейк-кава з солодощами, а переможці нагороджені дипломами відповідного ступеню. Головним призом гри стала іменна чашка „Переможець турніру” та турнірна сітка.

Змагання залишили в пам’яті багато позитивних моментів, починаючи з першого дотику м’яча та закінчуючи останньою атакою, інформує прес-центр СКХТ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.