У Смілянському коледжі харчових технологій відбулася посвята у механіки

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ з нагоди Дня працівників харчової промисловості відбулася посвята у механіки студентів першого курсу групи МЕХ16 (класний керівник Самко О.В.) спеціальністі 5.05050208 «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв», інформують у СКХТ.

З вітальним словом до студентів та викладачів звернувся завідувач відділення інженерної механіки Яровий Л.М. У вітальному слові він відзначив високі досягнення наших студентів у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу.

Класний керівник Присяжний В.І. та студенти групи МЕХ13 підготували презентацію про досягнення  харчової та переробної промисловостей України. В своєму виступі Присяжний В.І. зазначив, що ефективний розвиток харчової та переробної промисловостей є запорукою подальшого економічного зростання країни. Він акцентував увагу на покликанні механіка та реалізації майбутніх фахівців в харчовій галузі.

За традицією студенти четвертого курсу  Мельниченко Євген та Галєв Леонід передали естафету студентам групи першого курсу МЕХ16  та провели посвяту. Завідувач відділення Яровий Л.М. вручив першокурсникам посвідчення механіка.

Студенти 1-го курсу групи МЕХ16 пообіцяли бути гідними високого звання студента-механіка, підтримувати традиції навчального закладу, бути старанними у навчанні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *