У Смілянському коледжі харчових технологій пройшов захід до до Дня Соборності України

DSC_667022 січня 2017 року Україна відзначає 98 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відомий прогресивному людству як День Соборності України. У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. – прийняття IV Універсалу УЦР, у якому проголошувалася повна незалежність УНР.

Згідно з Концепцією національно – патріотичного виховання студентів Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ викладачами закладу постійно проводяться заходи спрямовані на формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини. З метою поглиблення знань з історії України періоду національно – визвольних змагань 1917-1920 років,  в Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ був проведений виховний захід приурочений до Дня Соборності України. Про це інформує прес-центр навчального закладу.
З студентами першого курсу була проведена Година спілкування присвячена проголошенню Акта Злуки та його значення в історії України.  Наприкінці лекції викладачами Самком Олегом Васильовичем та Руденко Наталією Борисівною було  продемонстровано документальний фільм про події майже сторічної давнини. Захід був оцінений як ефективний.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *