У Смілянському коледжі харчових технологій пройшло “судове засідання” щодо злочинності серед молоді

img_20161206_132658В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та плану роботи факультету правових знань в Смілянському коледжі харчових технологій було проведено відкритий виховний захід на тему «Молодіжна злочинність та насильство: джерела, характер, шляхи  запобігання». Виховний захід проводився  у формі рольової гри «Судове засідання».

Про це інформує коледж харчових технологій на своєму сайті. На судових дебатах визначався ступінь вини підсудних: батьків, школи, поліції, телебачення, вулиці та торгівельних закладів в існуванні молодіжної злочинності і насильства. На  засіданні суду брали участь захисники підсудних,  прокурор, суддя та секретар суду.

Метою виховного заходу було розкриття джерел та причин молодіжної злочинності; вироблення навичок правомірної поведінки, негативного ставлення до правопорушень, уміння протистояти негативним впливам; формування поваги до законів та правоохоронних органів держави; прищеплювання студентам основ загальнолюдської моралі, розвиток вміння застосовувати на практиці теоретичні знання з предмету «Правознавство», а також  демонстрації особливостей сучасного судового процесу у вирішення судових справ. Особлива увага приділялась на заході розвитку критичного мислення як здатності аналізувати навколишню інформацію; вихованню поваги до прав і свобод громадян України, а також розумінню невідворотності покарання за порушення прав та свобод громадян,   відповідальності за себе та за свої вчинки.

Виховний захід проводився для студентів 2-го курсу. Захід підготували та провели студенти груп МД15 та КВП15, під керівництвом викладача Самка Олега Васильовича.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *