У Смілянському ізоляторі тимчасового тримання виявили порушення

Смілянська місцева прокуратура на початку серпня 2018 року із залученням відповідних спеціалістів провела комплексну перевірку в м. Сміла ізолятора тимчасового тримання № 6 ГУНП в Черкаській області щодо дотримання конституційних прав затриманих, ув’язнених, адмінарештованих, їх матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення. Про це повідомляють у Смілянській місцевій прокуратурі.

Перевіркою виявлено ряд порушень законодавства, відомчих нормативно-правових актів, міжнародних норм та стандартів.

Так, виявлено систематичні порушення ведення службової документації, не усуваються порушення законодавства щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення ув’язнених, приміщення та санітарно-технічне обладнання ізолятора утримуються в незадовільному санітарному стані, жодна камера не відповідає вимогамвідповідних наказів МВС України.

За результатами перевірки на адресу ГУНП в Черкаській області в порядку ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» внесено акт реагування, який на даний час перебуває на розгляді.

Також, нещодавно, окремі з виявлених прокурором порушень відмічені і за результатами роботи моніторингової групи Уповноваженого ВРУ з прав людини, що, сподіваємось, стане додатковим стимулом для керівництва ГУНП в Черкаській області до належного та об’єктивного розгляду вказівки прокурора.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *