У Смілянському фаховому коледжі провели «WEEKEND JOB FEST»

DSC_2375Спільно з представниками ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» 30 жовтня в коледжі було проведено профорієнтаційний захід “WEEKEND JOB FEST”.

Метою заходу було ознайомлення школярів з можливостями працевлаштуння випускників коледжу, кар’єрного зростання в Україні, а також знайомство з агрохолдингом «Миронівський хлібопродукт» – однією з найбільших агропромислових компаній України. Компанія складається з 11 дистрибуційних центрів (хабів) та має виробничі активи в Нідерландах, Словенії, Словаччині, дистрибуційний офіс в ОАЕ, продукція компанії представлена в 80 країнах світу.

З 2021 року ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» є не тільки партнером-роботодавцем, а й компанією, з якою коледж реалізує проект дуального навчання.

Networking, який провели провідні фахівці компанії Олена Азєєва та Ксенія Моторіна для школярів та батьків, став яскравим підтвердженням того, що компанія МХП та смілянський фаховий коледж впевнено дивляться у завтрашній день, діють в одному напрямку, а майбутні випускники коледжу будуть забезпечені роботою та достойною заробітною платнею.

Паралельно з цим заходом також у навчальному закладі провели День гостинності. Викладачі та представники студентського самоврядування допомогли школярам зануритися в студентське життя та відчути себе частинкою цієї спільноти, а також у ційкавій формі ознайомили із закладом та розповіли про студентське життя.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *