У смілянському дитсадку присвятили захід татусям

img-fc330cd0a8d758423c6b3f8797b84863-vСвято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається у третю неділю червня.

У смілянському дитсадку №18 з нагоди свята організували заходи для дітей і батьків. Вихователі провели «Хвилинки-цікавинки», розповіли дітям про нове для України свято, також малечу запросили взяти участь у літературній вікторині про родину та провели конкурси малюнків «Намалюю свого тата», а ще зробили аплікації на тему «Подарунок для татуся».

У кожній групі оформили фотовиставку «Мій тато – найкращий». Також свято відзначили музично-спортивною програмою «Наші татусі – круті!». Батьки та діти із задоволенням виконували завдання та змагалися за звання переможців, а мами підтримували учасників.

Малеча з гордістю дивилася на своїх татусів, беручи приклад з них, адже приклад та любов батька – це також невід’ємна часитна щасливого дитинства, захищеність, успіх, турбота і надійна підтримка на все життя, розповідають у дитсадку №18.

img-fc330cd0a8d758423c6b3f8797b84863-v

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *