У Смілянській школі №3-колегіумі пройшли заходи, присвячені 30-ій річниці Чорнобильської трагедії

Чорнобиль… Це слово стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів.

Чорнобильська трагедія… Сьогодні це вже історія України. Але у нас, людей, ці слова постійно викликають тривогу. Чи не повториться цей жах знову? Радіація – невидимий, і тому підступний ворог всього живого. А щоб не робити помилок у майбутньому, треба пам’ятати уроки минулого.

Протягом тижня у школі №3-колегіумі пройшли заходи, присвячені 30-ій річниці Чорнобильської трагедії. В холі діяли виставки: «Чорнобиль – найбільша техногенна катастрофа ХХ ст.» та книжкова виставка «Збережи своє життя». Відбулися виступи лекторської групи «Трагедія не має повторитись»; хвилини інформаційного простору «Чорна дата України»; урок пам’яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія» (спільно з центральною дитячою бібліотекою), круглий стіл «Чорнобиль не має минулого часу», виховні години «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС», «Ціною життя».

Учителі та учні школи-колегіуму поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Любов Полівенко,
завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *