У Смілянській районній лікарні виявили порушення

Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більше як 321 тис. грн., виявили фахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Смілянської центральної районної лікарні ім. Софії Бобринської за період з 01.01.2013 по 30.09.2014, повідомляє прес-служба інспекції, йдеться на сайті Про Головне.

Зокрема, ревізією встановлено факти покриття видатків, пов’язаних з наданням платних послуг, за рахунок коштів загального фонду кошторису на суму понад 248 тис. грн.

Окрім того, закладом охорони здоров’я було проведено покриття витрат сторонніх юридичних осіб – сплачено за комунальні послуги, що їх спожили орендарі, на загальну суму понад 51 тис. грн.

Також виявлені незаконні витрати на заробітну плату, доплати та матеріальну допомогу на суму 17 тис. грн. Прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області.

До об’єкта контролю застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами, за допущені фінансові порушення 4 особи притягнуто до адміністративної відповідальності.
За результатами ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *