У Смілянській спеціальній школі облаштували клас під відкритим небом

196515030_271793914418537_4775504764342630276_nУ Смілянській спеціальній школі відтепер вже є парти з лавами на дванадцять учнів. Тут говорять, є потреба в накритті, але то питання часу.

Директор освітнього закладу Сергій Шамрай зазначив, добре, що є люди і підприємства, до яких можна звернутися за допомогою. Про потребу повідомили Смілянське лісове господарство. Вони не вперше виручали: то твердим паливом, то подарунками для дітвори. І нині допомогли. Директор підприємства Юрій Сегеда дав розпорядження і нові учнівські знаряддя у нас на подвір’ї.

Цьогоріч у Смілянській спеціальній школі навчання завершиться аж сімнадцятого червня, тому діти вже встигли випробувати новинки на практиці. Кажуть, гарно реалізована ідея. На свіжому повітрі куди краще засвоювати матеріал. Та й варто враховувати нинішній епідеміологічний стан. В період пандемії, спричиненої COVID-19, навчання під відкритим небом все ж корисніше і безпечніше, ніж у задушливих класах, інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *