У смілянській школі влаштували День цивільного захисту

176729225_1347350162316185_7516352184570992936_n21 квітня у смілянській школі №4 провели День цивільного захисту і практичну підготовку органів управління та сил цивільного захисту.

Відповідно до плану підготовки та проведення Дня ЦЗ протягом дня у школі провели онлайн вікторини щодо правил дорожнього руху, онлайн виховні години на тему: «Небезпечні забави», онлайн уроки з основ здоров’я.

Крім цього, серед роїв дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») провели військово-спортивні змагання з багатоборства. Упродовж дня працювала тематична виставка з цивільного захисту.

Під час практичної підготовки органів управління та сил цивільного захисту закладу проведено збір керівного складу та членів об’єктових формувань ЦЗ школи. у школі провели шикування особового складу, доведели задачі щодо проведення завдань і планових заходів.

Також провели майстер-клас з виготовлення ватно-марлевої пов’язки. Під час тренування у школі провели ліквідацію умовної надзвичайної ситуації (розпилення невідомої речовини, яка викликає задуху та сльозотечу), протипожежне тренування та евакуацію працівників.

Така практична підготовка показала, що члени трудового колективу обізнані з правилами дій у надзвичайних ситуаціях, зазначаили у навчальномц закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *