У смілянській школі розповіли, як допомагають українським захисникам

282189437_2188553934655401_4542490054735925979_nУ рамках благодійного профспілкового Марафону добрих справ з метою об’єднання членів Профспілки працівників освіти і науки України навколо єдиної ідеї – підтримки Збройних Сил України, добровольчих формувань територіальних громад у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України у війні проти російського агресора, наший педколектив разом з учнями смілянської школи №7 долучились до Марафону добрих спра.

Кожен вніс свою частку в цю добру справу, наближаючи нашу Перемогу та роблячи добровільний внесок у скриньку “добрих справ”.

Колектив школи взяв участь в акції “Напиши листа пораненому Захиснику”. Листи та малюнки направлені в госпіталь до поранених Захисників.

Також стали учасниками акції «Хай зігріває вас тепло наших сердець» (збір необхідних матеріалів: парафін, свічки, бляшанки з-під консервованого горошку, гофрований картон для виготовлення «окопних свічок», передавши зібрані матеріали волонтерам).

Педагоги взяли участь у навчанні з тактичної підготовки.

Окрім того, у школі постійно участь в акції “Допомога воїнам ЗСУ”: плетіння сіток, збір смаколиків, консервації, коштів для наших Захисників, які передають волонтери ГО “Смілянської Самооборони “СІЧ”.

За інформацією Facebook-сторінки школи №7

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.