У смілянській школі розпочали передвиборчу кампанію

53121424_2286823724935843_4120747350706618368_nУ школі №6 готуються до виборів. Невдовзі тут оберуть нового президента школи. Нині у навчальному закладі оголосили виборчу кампанію. Свої кандидатури на роль очільника шкільного самоврядування подали дві учениці – Юлія Гульбіщева та Катерина Рожок, учениці 7 класу. Кандидати написали передвиборчі програми, виготовляли агітаційні листівки. 

Коли діти, разом із учителями, змінюють шкільне життя і бачать результат, у багатьох з них буквально виростають крила. Дехто зі школярів навіть не лише готовий очолювати осередки учнівського самоврядування, але й прагне стати справжнім лідером у своєму середовищі. На засіданні з директором школи «Лідер» кандидатки презентували свої програми, представили план дій на найближчий час. Кожна із претенденток прагнула переконати в тому, що саме вона зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.

Баченням успішної роботи нового президента шкільного парламенту поділилася директор школи №6 Леся Чепка та побажала новому президенту плідної роботи в учнівському самоврядуванні.

Прес-центр школи №6

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *