У смілянській школі провели тиждень психологічної служби

60348848_380542239334390_5653391762970902528_nУ школі №11 провели тиждень психологічної служби. Спеціалісти психологічної служби школи: практичний психолог Скляренко О.Ю. та соціальний педагог Козова О.В. запросили учнів, педагогічний колектив та батьків на змістовні та цікаві заходи.

Шкільну лінійку присвятили темі «Гарний настрій починається з душі, а не з ноги, з якої встали!». Приємно вразила і дітей, і батьків, і працівників школи акція «Подаруй посмішку!», після якої гарний настрій було забезпечено всім на весь день.

Учні 5-9-х класів вільно та неординарно висловлювали свої думки під час написання твору «Для чого потрібні психологи?», а компетентне журі у складі вчителів-філологів визначило найбільш цікаві роботи.

Особливо сподобалось учням школи створення колажу «Ми щасливі, коли…». Мабуть не було дитини, яка б не долучилась до роботи, не виявила б свого особистого бачення щастя. Не тільки учнів, а й педагогів зацікавили хвилинки релаксації, що провели під час уроків спеціально підготовлені психологічною службою школи діти. Тепер необхідність цієї форми роботи зрозуміли всі.

Завершився тиждень психологічної служби школи підведенням підсумків, нагородженням переможців за кращий твір, вручення грамот і подяк учням за активну участь у заходах, зазначають у школі №11.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *