У смілянській школі провели свято Останнього дзвоника у відеоформаті

дзвоникКарантин вніс багато змін у життя смілян. Зокрема, у зв’язку із пандемією діти раніше припинили відвідувати школу. Цьогорічні обмеження відчутно торкнулися і таких подій, як останній дзвоник та випускний, які припадають на останні дні травня.

Щороку на подвір’ї збиралася уся шкільна родина, лінали слова вітань та побажань . Словом, було відчуття, що шкільне життя змінюється канікулами і літом.

Нині, у зв’язку з карантином, останній дзвоник, зокрема, адміністрація та вчителі школи №7 провели у новому форматі.

У закладі підготували відео, в якому прагнули передати усе те, з чого складалося традиційне свято Останнього дзвоника. До школярів, випусників та батьків з вітаннями звернулися директор школи Лариса Ярошик, вчителі та старшокласники.

Вдячність педагогам висловили учні різних класів, які створили тематичні плакати та провели дистанційний флешмоб “Дякую вчителям”.

Свято Останнього дзвоника зайжди особливе для випусників, які востаннє збиралися на шкільному подвір’ї, як учні, та їх батьків. Слова вдячності школі та побажання успішної життєвої дороги висловили у святковому відеодзвонику батьки випусників.

Привітали велику шкільну родину і наймолодші учні – першокласники. Теплі побажання пролунали і від перших вчителів цьогорічних випускників.

Зібралися цього року на великому шкільному подвір’ї лише випускники. Для них востаннє пролунав шкільний дзвінок, який символізував початок нового етапу у житті та прощання із рідним навчальним закладом.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *