У смілянській школі провели інтерактивний кардмейкінг для дітей

74894421_479685736086706_4487975545664962560_o_новый размер8 листопада у бібліотеці школи №11 дітей запросили на інтерактивний кардмейкінг. Сюди завітали учні 3-х класів. Кардмейкінг – мистецтво виготовлення вітальних листівок.

Юні сміляни дізналися, що кардмейкінг, як напрям у мистецтві, виник нещодавно, але створенням листівок займалися ще у Стародавньому Китаї. Там існувала традиція на Новий рік обмінюватися листівками. У Єгипті привітання записувались на сувоях папірусу. У XIII-XIV ст. паперові вітальні листівки прийшли у Європу. Листівки з часу появи одразу були дорогим задоволенням і лише з середини XIX ст., після широкого впровадження друкованого верстату, вітальні листівки могли купувати усі охочі.

На той час модною тенденцією стали різдвяні листівки, перша з яких з’явилися у 1843 році у Лондоні. Сер Генрі Коул найняв художника Джона Хорслі для створення дизайну листівок, які б він міг надсилати друзям та знайомим.

Діти із захопленням вчилися виготовляли листівки та оздоблвати їх. Творче зібрання пройшло у веселій та дружній атмосфері зазначають у школі №11.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.