У смілянській школі провели акцію «Благодійність замість квітів»

У День знань колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 долучився до участі у Всеукраїнській благодійній акції «Благодійність – замість квітів». Вчителі закладу відмовилися від покупних квітів, щоб подарувати надію онкохворим дітям.

На Черкащині 246 учнів через тяжку хворобу не змогли почути малинову мелодію першого дзвоника та сісти за парти. Представники волонтерських загонів  1-10 класів на урочистій лінійці опустили у скриньку благодійності зібрані кошти. Вчителі цього дня не лишилися без уваги. Дитячі усмішки, пісенне вітання від ансамблю дівчат 5-6 класів та різнобарвні айстри, зірвані дитячими руками на власних подвір’ях, стали винагородою для тих, хто протягом всього життя серце віддав дітям.

Учасниками благодійної акції стали учні та їх батьки, педагогічний колектив закладу, які справою підтвердили мудрість нашого земляка О. Захаренка, який закликав поспішати творити добро.

Зібрані кошти у сумі 1900 грн. були передані з побажаннями швидкого одужання школярам під час семінару директорів, який проходив 7 вересня на базі нашого навчального закладу, директорам шкіл №3 та №7.

Перший урок добра та милосердя поповнив скарбничку благодійності у школі довіри та життєтворчості.

Прес-центр загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *