У смілянській школі поліцейський провів зустріч із батьками

273399295_1298896723855922_7042827779702424324_nОстаннім часом до правоохоронних органів стали надходити повідомлення про замінування закладів освіти, що призводить до зриву освітнього процесу та значних фінансових витрат, пов’язаних із виїздом відповідних служб на місця замінувань.

У зв’язку із цим правоохоронці проводять у школах бесіди та зустрічі, на яких роз’яснюють до чого можуть призвести такі витівки. Зокрема, такі зустрічі активно проводять у школах Сміли.

Нині, для попередження подібних правопорушень неповнолітніми у школі №11 провели батьківські збори. Діти зараз на дистанційному навчанні, тому зустрічі поки провели із батьками.

До присутніх звернулися директор закладу Вікторія Підмогильна та старший інспектор сектору ювенальної привенції Дмитро Міщенко.

Батьків ознайомили зі статтями Кримінального кодексу та розміром штрафів, які можуть накладатися за скоєні неповнолітніми правопорушення.

Дмитро Міщенко відповів на запитання присутніх та зазначив, що після дистанційного навчання відповідну роботу буде проведено і з учнями закладу, розповіли у школі №11.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *