У смілянській школі планують створити нову смугу перешкод для підготовки майбутніх захисників

смуга перешколУ школі №7 вирішили втілити проєкт «Мрія вчителя «Захист України». Як повідомили на своїй Facebook-сторінці, ініціативна група на чолі з випускниками Романом Руденком (випуск 2002р.), Олександр Біловчук (випуск 2005р.) та інші, запропонували рідній школі підтримку з влаштуванням на майданчику смуги перешкод для якісної підготовки майбутніх захисників України.

У школі працюють вчителі, які вже навчили і «підштовхнули» до успіху багатьох своїх випускників. Серед випускників цієї школи – педагоги, медичні працівники, політики, адвокати, працівники правоохоронних органів, військовослужбовці, спеціалісти IT, артисти та багато інших професій.

Головне – вони сталі чудовими людьми, мають гарних та талановитих дітей, які навчаються не тільки у цій школі. Тому, звісно, приємно, коли серед випускників є справжні патріоти своєї школи, які пропонують допомогу.

Також запрошують долучитися до цієї ініціативи усіх учнів-випускників, які зможуть надати допомогу. Для створення смуги перешкод потрібні дошки, цвяхи, автошини різного розміру, канати, дріт та інше. Тож, незабаром у смілянській школі, цілком ймовірно, буде своя нова смуна перешкод для підготовки майбутніх захичників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.