У смілянській школі другий рік впроваджують автоматизовану систему «Єдина Школа».

єдина школаАвтоматизувати освітній процес у школі — це завдання, вже давно актуальне. Другий рік поспіль школа №1 впроваджує автоматизовану систему «Єдина Школа». Нею користуються учні,батьки,формують педагоги та адміністрація.

– Попри те, що платформа і далі вдосконалюється та адаптується до потреб користувачів, її функціями користуються все більше і більше. Докладніше про інструменти цього сервісу, його переваги та завдання йшлося сьогодні під час проведення вебінару, у якому взяли участь усі педагоги школи, розповідають у навчальному закладі.

«ЄДИНА ШКОЛА» – це інновація і допомога, особливо під час організації дистанційного навчання. E-school переводить весь процес навчання з офлайну в онлайн: домашні завдання, щоденник, журнал вчителя – тепер усе це можна знайти в додатку на смартфоні.

Батьки отримують змогу відстежувати успішність дитини та її присутність на заняттях, а вчителі –використати можливість якісно проводити уроки, автоматизувати звітність та у будь який момент бачити результати навчання, вносити зміни та “спілкуватися” з батьками та учнями,використовуючи окремі розділи для нотаток.

Робота у цьому напрямку триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *