У смілянській школі до Дня Гідності і Свободи провели годину відкритих думок

126462456_1749650948545704_6715820831258263104_oТемі Свободи та Гідності була присвячена година відкритих думок у 8 класі школи №7. Що таке гідність, скільки коштує свобода – ці питання змусили замислитися сучасних підлітків. Історія України ХХІ століття – це час пошуку відповіді на питання, які турбують небайдужих українців.

Восьмикласники дізналися, звідки з’явилися та що означають поняття «свобода та гідність», виготовили для своїх рідних листівки свободи, на яких крім вітань до Дня Гідності та Свободи розмістили вислови видатних особистостей про свободу.

Роздумами про власне майбутнє став лист самому собі, у якому підлітки шукали відповіді на питання «Чого я хочу? Що я маю робити, аби почувати себе гідним цього?».

Захід закінчився хвилиною поваги до тих, хто власним життям довів слова Вольтера : «Втратити свободу може лише той, хто не вмів її захищати».

Так, саме біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні восьмикласники пообіцяли бути гідними пам’яті борців за свободу України, інформують у школі №7.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *