У Смілянскій РДА відбулася зустріч із народним депутатом Олександром Завітневичем

73524656_1215658871963143_7469408440863948800_nСьогодні, 24 жовтня, у малому залі засідань Смілянської райдержадміністрації, відбулася зустріч з народним депутатом України ІХ скликання від партії «Слуга народу» Олександром Завітневичем.

У розширеній нараді під головуванням народного депутата взяли участь керівництво Смілянського району та міста, сільські голови, керівники установ та організацій району та міста.

На засіданні обговорено ряд важливих питань соціально-економічного розвитку регіону. Серед них: початок опалювального сезону у Смілі, призов громадян на строкову військову службу та службу за контрактом, робота комунального підприємства «ВодГео» та багато інших. Народний депутат України запропонував ряд конкретних подальших дій щодо вирішення цих питань.

Олександр Завітневич акцентував увагу на питані підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку:

– Необхідно подавати ті проекти, які є реальними, і які громадянам дуже потрібні. При формуванні таких проектів перш за все необхідно думати про громаду, – наголосив народний депутат.

Олександр Завітневич повідомив про те, що з тих чи інших питань можна звернутись до його помічника – Людмили Бандурко. Також народний депутат додав, що поки не буде прийнятне рішення по 198 виборчому округу з виборами депутата-мажоритарника, він буде опікуватись округом і планує приїздити раз на місяць. Відкриття громадської приймальні народного депутата планується наступного тижня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *