У Смілянській прокуратурі правоохоронці підбили підсумки роботи за квартал

зображення_viber_2021-04-20_15-15-51-150x15020 квітня у Смілянській окружній прокуратурі під головуванням керівника Валентина Танцюри відбулася координаційна нарада.

У заході взяли участь керівники Черкаського районного управління та відділів поліції, відділу управління стратегічних розслідувань, начальник Черкаського відділу управління СБУ в області та заступник начальника управління боротьби з наркозлочинністю в Черкаській області ДБН НПУ.

Також, участь у зустрічі взяли міський голова Сміли  Сергій Ананко, голова Черкаської районної державної адміністрації  Валерія Бандурко та голова Черкаської районної ради Олександр Василенко.

На нараді обговорили стан протидії злочинності та кримінальній корупції на території, ефективність заходів, спрямованих на протидію, виявлення і припинення кримінальних правопорушень, а також окреслили пріоритети та завдання на наступний період.

Також, підбили підсумки спільної роботи правоохоронних органів у запобіганні та протидії злочинності, впродовж I кварталу 2021 року.

За підсумками наради визначено спільні заходи, які правоохоронці будуть реалізовувати упродовж першого півріччя 2021 року, повідомили у Смілянській прокуратурі.

зображення_viber_2021-04-20_15-15-42

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *