У Смілянській прокуратурі на координаційну нараду зібралися поліція, СБУ та працівники прокуратури

274159341_995990867982506_8811326359236708399_n23 лютого у Смілянській окружній прокуратурі під головуванням керівника Валентина Танцюри відбулася координаційна нарада. Тут обговорили питання протидії злочинності та кримінальній корупції на піднаглядній території, ефективність заходів, спрямованих на протидію, виявлення і припинення кримінальних правопорушень, вжитих правоохоронними органами, а також окреслено пріоритети та завдання на наступний період.

У заході взяли участь керівництво Черкаського районного управління та відділів поліції, начальник відділу управління стратегічних розслідувань, начальник Черкаського райвідділу УСБУ в області, заступник начальника управління боротьби з наркозлочинністю .

На нараді підбили підсумки спільної діяльності правоохоронних органів у запобіганні та протидії злочинності, у тому числі кримінальній корупції на території Черкаської області упродовж 2021 року.

Під час заходу з інформаціями, поясненнями та пропозиціями щодо узгоджених дій у сфері протидії злочинності та координації на піднаглядній території виступили керівники правоохоронних органів області.

За підсумками наради визначено спільні скоординовані заходи, спрямовані на утвердження законності та протидію злочинності, які правоохоронці будуть реалізовувати упродовж першого півріччя 2022 року, інформують у Смілянській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *