У Смілянській податковій повідомили про підсумки кампанії декларування

Протягом Деклараційної кампанії платниками Смілянської ОДПІ з 03 січня по 03 травня 2017 року подано 5086 декларацій громадянами, які отримали доходи за 2016 рік, з них 4586 громадянин, які були зобов’язані подати декларацію та 500 громадян подали декларації для отримання податкової знижки.
Про це повідомила в. о. начальника Смілянської ОДПІ Вікторія Григорівна Шевченко під час зустрічі з представниками ЗМІ, що нещодавно відбувся в приміщенні ОДПІ.
Всього мешканці Смілянського, Корсунь-Шевченківського, Городищенського, Кам’янського та Шполянського районів задекларували дохід в сумі 95 062,5 тис. грн. Сума самостійно визначеного податкового зобов’язання становить 5 720,9 тис. грн. Сума податку до повернення, визначена платниками складає 554,8 тис. грн.
Особливий акцент виконуюча обов’язки начальника інспекції зробила на добровільності подачі декларацій громадянами, які свідомо виконали свій громадянський обов’язок.
Також Вікторія Григорівна окремо підкреслила, що за результатами поданих декларацій визначено до сплати військового збору на суму 937,9 тис. грн., що сприятиме зміцненню обороноздатності нашої держави.
На завершення зустрічі в. о. начальника ОДПІ відповіла на запитання та подякувала представникам ЗМІ за плідну співпрацю.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *