У смілянській податковій обговорили питання сплати ПДФО фермерськими господарствами

IMG_9979Начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь провела робочу зустріч з головою одного з фермерських господарств нашого краю щодо сплати ПДФО та інших питань оподаткування.

«Дохід члена фермерського господарства, отриманий за рахунок розподілу чистого прибутку такого господарства, включається до його загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відс.» – пояснила Наталія Іванівна.

Крім того, нагадала, що змінами до Закону встановлено особливості визначення загального мінімального податкового зобов’язання, зокрема, для фізичних осіб – підприємців, які застосовують загальну систему оподаткування та є власниками, орендарями, користувачами на інших умовах (у тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь та сімейних фермерських господарств.

Починаючи зі звітного періоду  за 2022 рік, платники податку зобов’язані у складі податкової декларації за податковий (звітний) рік подавати додаток з розрахунком загального мінімального податкового зобов’язання.

Також, очільниця податкової розповіла про інші зміни у податковому законодавстві, які стосуються порядку застосування РРО/ПРРО, обліку товарних запасів, переваги використання електронних сервісів ДПС; обов’язку погашення податкового боргу; обов’язкову легалізацію трудових відносин; деклараційну кампанію 2022 та про можливість легалізувати доходи допомогою одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *