У Смілянській податковій нагадали Правила видачі ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном

Смілянська ОДПІ повідомляє, що наказом ДФС України від 14.04.2017 року № 266 внесено зміни до Рекомендацій щодо організації роботи головних управлінь ДФС України із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Змінами, зокрема, передбачено, що ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами видається на підставі заяви, поданої суб’єктом господарювання до головного управління за місцем провадження торговельної діяльності безпосередньо уповноваженою особою заявника, надісланої рекомендованим листом або переданої через Центр обслуговування платників (ЦОП).
У разі подання заяви через ЦОП уповноважена особа здійснює прийом документів та забезпечує їх передачу за реєстром до структурного підрозділу головного управління, до функцій якого належить здійснення загального діловодства, протягом одного робочого дня з дати їх отримання.
Невідповідність розміру плати за ліцензію виду господарської діяльності, на провадження якого заявник подав документи, та невідповідність поданих документів умовам провадження діяльності, що ліцензуються, більше не є підставами для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії.
Ліцензія видається заявнику або уповноваженому на те представнику заявника за довіреністю при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу в Центрах обслуговування платників за адресами:
м. Сміла, вул. Незалежності, 76, тел. 04733-4-42- 59;
м. Шпола, вул. Соборна, 16, 04741-5-33-44;
м. Кам’янка, вул. Декабристів, 2, тел. 04732-6-19-57;
м. Корсунь-Шевченківський, вул. Ювілейна, 30, тел. 04735-2-08-87;
м. Городище, вул. Миру, 119, 04734-2-44-84.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *