У Смілянській податковій інспекції провели засідання круглого столу

Нещодавно в приміщенні Смілянської ОДПІ під керівництвом начальника Синьогуба Костянтина відбулась зустріч за круглим столом з представниками бізнесу на тему: «Обчислення та сплата податку на доходи фізичних осіб».

В ході заходу спеціалісти податкової інспекції роз’яснили присутнім питання щодо нарахування доходів у формі заробітної плати база оподаткування визначається як нарахована заробітна плата, зменшена на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, – обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, а також на суму податкової соціальної пільги за її наявності.

В заключному слові Костянтин Іванович особливий акцент зробив на взаємодії представників бізнесу з контролюючим органом.

Наприкінці заходу присутні, як завжди, отримали вичерпні відповіді на свої запитання та методичні матеріали, інформують у Смілянській ОДПІ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *