У Смілянській місцевій прокуратурі підбили підсумки роботи за перше півріччя

прокуратура іконкаНа виконання положень Конституції України, Закону України «Про прокуратуру», законів України та відомчих нормативно-правових актів Смілянською місцевою прокуратурою вжито комплекс заходів, спрямованих на зміцнення законності, захист інтересів держави та територіальних громад, притягнення правопорушників до відповідальності.

Протягом першого півріччя поточного року прокурори затвердили та направили на розгляд судів 279 обвинувальних актів, з яких 24 за фактами вчинення злочинів на пріоритетних напрямах, зокрема у бюджетній та земельній сферах, а також за фактами кримінальних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

За вказаний період прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та направлено до суду обвинувальні акти у 12 кримінальних провадженнях за фактами вчинення злочинів у бюджетній сфері.

Прокуратурою до управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки нацполіції  України (ДЗЕ НП) скеровано 70 матеріалів про встановлені правопорушення, за якими складено 31 протокол про адміністративне правопорушення, внесено 14 подань у сфері запобігань корупції та 4 посадові особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності, зокрема керівника одного з комунальних підприємств.

Направлено до суду 2 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях за фактами порушень під час декларування доходів.

Проводиться активний захист інтересів держави та територіальних громад в судових інстанціях, шляхом здійснення представницької діяльності.

З початку року за позовами Смілянської місцевої прокуратури судами відкрито провадження на суму майже 130 мільйонів гривень, з них переважна більшість у сфері земельних відносин та бюджету.

Задоволено 30 позовів на суму понад 27 мільйонів гривень, реально виконано рішень судів на суму понад 24,5 мільйони, повернуто 132 га земель.

Прокурорами підтримано державне обвинувачення у 163 кримінальних провадженнях з винесенням обвинувальних вироків, розглянуто понад 200 звернень громадян та юридичних осіб.

Смілянською місцевою прокуратурою у межах наданих повноважень продовжується здійснюватися повсякденна робота, спрямована на утвердження законності та правопорядку в межах територіальної юрисдикції.

За інформацією Смілянської місцевої прокуратури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *