У Смілянській міській лікарні збудують кисневу станцію

242935841_4449370861809817_6101998920744578940_nУ Черкаській області спостерігається ріст захворюваності на коронавірус. Під час перебігу хвороби багато пацієнтів страждають від кисневого голодування.

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням короновірусної хвороби COVID-19, визначено перелік закладів «першої, другої та резервної хвилі» для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

Згідно з переліком Смілянська міська лікарня і Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня віднесено до лікарень «першої хвилі». Центральну районну лікарню Червонослобідської сільської ради – до закладів охорони здоров’я «другої хвилі». У цих лікарнях необхідно встановити кисневі станції.

У зв’язку з тим, що вартість будівництва кисневої станції складає більше семи мільйонів гривень, лікарні не можуть самостійно профінансувати такі проєкти, зазначили у Черкасій РДА.

Встановлення кисневих станцій є надзвичайно важливим для громад не лише Черкаського району, а й для сусідніх громад. Їх жителі обслуговуватимуться у лікарнях і матимуть можливість отримати необхідну кваліфіковану медичну допомогу у разі хвороби.

З цього приводу голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко спільно з головами територіальних громад провела три наради. В тому числі такая нарада відбулася у Смілі за участі міського голови Сергія Ананка.

Вирішили піти шляхом співфінансування з місцевих бюджетів. Тобто віднайти кошти у бюджеті громади та спільними зусиллями профінансувати проекти. Адже виділені кошти сьогодні врятують чиєсь життя завтра.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *