У смілянській лікарні завершують реконструкцію приймально-діагностичного відділення

825b084b-6052-4548-bf62-60ba7d8ef906Понад півстоліття не бачила капітального ремонту КНП «Смілянська міська лікарня». Минулого року, коли цей медичний заклад потрапив до опорних лікарень Черкаської області, у  рамках  державної програми «Велике Будівництво» на першому поверсі було заплановано відкрити сучасне і комфортне  приймально-діагностичне відділення.

Загальна сума проекту складає 6 686 078 гривень, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Сміла –  місто Черкаського району, кількість населення якого понад 60 тисяч. У ньому  розташований найбільший залізничний вузол Черкаської області станція імені Тараса Шевченка та проходить автошлях  Черкаси-Умань- Гайсин- Брацлав. Тож, створення умов для надання сучасної медичної профільної допомоги є одним із пріоритетних завдань влади. Адже на сьогодні  міська лікарня обслуговує містян, пацієнтів з найближчих населених пунктів та жителів інших регіонів, які перебувають в Смілі та потребують невідкладної медичної  допомоги. Лікарня  працює цілодобово, має 300 стаціонарних ліжок та багатовекторний профіль.

– Створення приймально-діагностичного відділення йде до завершення. До цього у нас була лише невелика кімната, де приймали  пацієнтів,а тепер буде увесь перший поверх. Тут розмістять і діагностичне обладнання, діятиме рентген-кабінет. А також  місто вже отримало підтвердження про виділення лікарні  апарату КТ – розповіла заступниця Смілянського міського голови Тетяна Карло.

До переобладнання тут  приймали  до 20 осіб щоденно. Після відкриття планують – до 45. У відділенні працюватиме понад 30 медичних працівників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *