У смілянській гімназії влаштували тімбілдинг для нових учнів

280201610_1146264989497066_7977794240008005431_nУ Смілянській гімназії зараз навчаються 32 учні, евакуйовані з міст, які найбільше постраждали від війни з Росією. Для таких дітей створено всі умови, аби вони успішно пройшли адаптацію і почувалися в безпеці.

Нещодавно для них та їхніх батьків відбулася дружня зустріч офлайн, під час якої гості у невимушеній атмосфері познайомилися з директором гімназії Лесею Бойчук і вчителями. Для них проведено екскурсію навчальним закладом, до шкільного музею і Кімнати Слави. Зустріч продовжено у нестандартному форматі тимбілдингу.

Учасники активно взаємодіяли під час фантастичних подорожей, зведення фортець, дарування подарунків із побажаннями. У кабінеті хімії на учнів чекали чарівні досліди з розчинами та реактивами.

Наприкінці зустрічі дівчата-волонтери Анастасія Похил і Вікторія Мойсеєнко розмальовували всіх бажаючих аквафарбами для закріплення гарного настрою. В результаті заходів діти показали себе готовими до об’єднання і позитивної взаємодії, відчули підтримку й усвідомили колективну єдність.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *